Pavel Luňáček

Pokrývačské práce

Provádíme pokrývačské práce na plochých střechách i šikmých střechách. Pro svou práci využíváme kvalitní materiály od certifikovaných dodavatelů:

  • Dektrade - od společnosti Dektrade odebíráme lepenky, SBS modifikované asfaltové pásy atd. Společnost Dektrade je největším dodavatelem stavebních materiálů v ČR. Můžete si tak být jistí, že pro stavbu nebo rekonstrukci své střechy se vám dostane těch nejlepších materiálů.
  • Tondach - společnost Tondach je výrobcem pravé pálené střešní tašky. Chcete-li pro svou střechu tradiční kvalitu českého výrobku, který vám vydrží po léta, pak Tondach tašky jsou určeny právě vám. Tondach dále vyrábí systém keramických doplňků a vylepšení pro střechu a cihly Keratherm. Střešní tašky jsou vyrobeny z čistě přírodního materiálu, mají vysokou trvanlivost, životnost a kvalitu. Na tašky Tondach je poskytována záruka 33 let.
  • Bramac - životnost, krása tvaru, spolehlivost a individualita jsou jistě slova, kterými lze výrobky společnosti Bramac vystihnout. Bramac je výrobcem střešních krytin a doplňků pro střechy. Motto střecha na celý život je u společnosti Bramac více jak výstižná.

Pokrývačské práce nekončí položením střešní krytiny. Chceme vám nabídnout kompletní služby, do kterých můžeme zahrnout použití a montáž:

  • ventilační turbíny LOMANCO - se využívají pro odvětrání střešních plášťů, nebo odvětrání šachet panelových domů. V každém případe, každá střecha potřebuje kvalitní vzdušný oplach. Pokud dojde ke kondenzaci a usazení vlhkého vzduchu, který vzniká nepříznivými klimatickými podmínkami, ve střešním systému je to samozřejmě špatně. Turbína LOMANCO zajistí průběžné, aktivní a trvalé odvětrání střešního prostoru. Na kondenzaci vlhkého vzduch jsou náchylné především střechy plechové, což následně může způsobit jejich korozi.
  • střešní okna VELUX - hledáte-li elegantní řešení pro okna do svého podkroví, pak střešní okna VELUX jsou řešením více jak správným. VELUX okna jsou určena pro splnění i těch nejnáročnějších požadavků moderní bytové architektury. Naše firma pro vás střešní okna nakoupí, okna namontuje a opatříme je také potřebnými doplňky, tedy roletami, žaluziemi, markýzami, sítěmi proti hmyzu či lemováním. Vše závisí na vašem vkusu a výběru. My plníme vaše přání a požadavky.
  • spojovací chemie DEN BRAVEN - pracujeme se spojovací chemií od společnosti DEN BRAVEN. V této oblasti odebíráme silikony, PU pěny, lepidla Mamut, nátěrové hmoty DEN BRAVEN a další výrobky, které potřebujeme pro kvalitní provedení naší práce.
  • moření LIGNOFIX A BOCHEMIT - jedná se o dokonalý systém ochrany dřeva i zdiva před dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami, dřevozbarvujícími houbami a plísněmi. Dále moření poskytuje prevenci a likvidaci možných škůdců. Díky moření ochráníme nové dřevo před jeho zabudováním do domu, ale také dřevo, které je již na svém místě.

+420 777 800 181